Światowy Dzień Pluszowego Misia w Zerówce

25 listopada dzieci z klasy 0a wesoło świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu przyniosły swoje ulubione pluszowe misie. Na początek zarówno dzieci jak i misie powitały się serdecznie podczas zabawy tanecznej „Misio disco”, następnie zapoznały się z historią powstania zabawki oraz ciekawostkami na temat tych mięciutkich przyjaciół. Był również czas na prezentację i kilka słów o swoim pluszaku a także poranna gimnastyka z misiem. Kolejnym punktem był Misiowy Quiz, podczas którego dzieci mogły pochwalić się wiedzą na temat misiów, po czym nastąpiła pora na opowiadanie ruchowe pt „Wyprawa misiów po miodek”. Dla urozmaicenia dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, podczas których wylepiały z plasteliny sylwetę misia a także rysowały po śladzie i kolorowały według własnych pomysłów. Miłym zakończeniem dnia była zabawa ruchowa „Stary niedźwiedź” a także wręczenie zasłużonych dyplomów „Przyjaciół Pluszowego Misia”.