ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jest to święto, które na stałe wpisało się do harmonogramu biblioteki,  wiedzą o tym zawłaszcza najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Misie towarzyszą nam od dzieciństwa aż po dorosłość, stając się symbolem tego, co dobre, ciepłe i delikatne, a pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie. Nauczyciele bibliotekarze zaprosili uczniów klas 0-III do udziału w konkursie plastycznym ”Mój przyjaciel miś”. Dziękujemy za dostarczenie pięknych prac, które można zobaczyć na wystawie w holu szkoły na parterze.

Zwycięzcami konkursu zostali :

I miejsce – Lena Łuczyńska z klasy IIb

II miejsce – Miłosz Jankowski z klasy IIb

III miejsce – Amelia Korpalska i Krzysztof Ciesielski z klasy 0,

Alicja Zaręba z klasy IIa,

Julia Charzewska z klasy IIIb

Wyróżnienia : Zuzanna Szturc z klasy IIa, Amelia Urbaczewska z klasy IIb, Eryk Ryczkowski z klasy IIIa, Martyna Daczkowska z klasy IIIa, Chantel Szoma z klasy IIIa, Alicja Sutorowska z klasy IIIa, Nikola Różycka z klasy IIIb

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nasi najmłodsi uczniowie przynieśli do biblioteki swoje misie. Obejrzeli  wystawę z książkami i informacjami o sławnych misiach oraz prezentację multimedialną na temat historii pluszowego misia.