KONKURS MATEMATYCZNY "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
KONKURS MATEMATYCZNY

Konkurs matematyczny klas czwartych „ Mistrz tabliczki mnożenia” rozstrzygnięty. Już od kilku lat w naszej szkole odbywa się konkurs matematyczny klas czwartych pt. „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczestniczą w nim wszyscy uczniowie klas czwartych. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to konkurs klasowy- uczniowie wykazują się znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia. Troje uczniów z każdej klasy, którzy najszybciej i najlepiej rozwiążą zadania przechodzi  do drugiego etapu. W drugim etapie zostają wyłonieni mistrzowie tabliczki mnożenia  klasy 4a oraz 4b jak również  mistrzowie szkoły. W tym roku mistrzami klas zostali : Amelia Jurkiewicz i Hubert Barański. Mistrzem szkoły został Hubert Barański. Gratulujemy .