ANDRZEJKI W ZERÓWCE
ANDRZEJKI  W ZERÓWCE

Zgodnie z tradycją, 30 listopada, dzieci z klasy 0a miały okazję przeżyć magiczny dzień pełen wróżb.  Zajrzały w przyszłość chcąc dowiedzieć się m.in. która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż lub który chłopiec pierwszy się ożeni. Ponadto dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, jakie imię będzie nosić przyszła żona lub przyszły mąż oraz jakie niespodzianki szykuje im los w najbliższej przyszłości. Ekscytującym zakończeniem było wróżenie z farb, odkrywanie powstałych obrazów i tworzenie znaczenia dla każdego z osobna. Mimo, iż z przymrużeniem oka, to mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać ten dzień, ponieważ bawiliśmy się wszyscy wspaniale i z wypiekami na twarzy oczekiwaliśmy rezultatów przepowiedni.