ABSOLWENCI

Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Mikołaja Kopernika we Włocławku  pozyskuje informacje o losach Absolwentów oraz stwarza warunki do współpracy z nimi, ich rodzicami i prawnymi opiekunami, m. in. poprzez:

Dotychczasowa współpraca między szkołą a Absolwentami polega m. in na tym, że uczniowie ci:

Nauczyciele odwołując się do losów Absolwentów, motywują uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i wiadomości, wskazują ich jako wzory do naśladowania i przykłady odnoszonych sukcesów.

Drodzy Rodzice i Absolwenci!

W trosce o dobro następnych pokoleń uczniów opuszczających mury Naszej Szkoły, Dyrekcja i Nauczyciele chcą podnosić jakość swojej pracy. Ankieta pomoże nam bliżej poznać Wasze opinie o szkole.Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło sie Wasze życie po opuszczeniu murów naszej szkoły. W tym celu prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które chcemy wykorzystać do dalszej naszej pracy. Ankieta jest w całości anonimowa i dotyczy losów Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Włocławku.

Ankieta dla Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mikołaj Kopernika we Włocławku

Ankieta dla Rodziców dotycząca losów Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Mikołaja Kopernika

we Włocławku

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

A może macie ochotę napisać do nas lub opisać swoje szkolne doświadczenia?

Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, przyślijcie zeskanowane z opisem wydarzenia na adres  sp3wlocl@gmail.com

Jeżeli wyrazicie zgodę to opublikujemy Wasze  wspomienia lub zdjęcia na naszej stronie.